Prírodná a účinná detoxikácia organizmu a vnútorná očista tela
| +421 903 125 125 | Kontakt

Časté otázky

Ako dlho by som mal robiť program Clean Inside - jeden, dva alebo tri mesiace?

Pokiaľ je to prvýkrát, čo robíte program Clean Inside, tak Vám dôrazne odporúčame, aby ste sa rozhodli pre najmenej dva mesiace i keď tri mesiace my považujeme za optimálnu dobu. Uvedomte si, aby sa v našom tele nahromadili toxíny, bolo treba desiatky rokov, teda je nemožné, aby sme sa všetkého zbavili iba za niekoľko dní, či za pár týždňov. Dva až tri mesiace sa odporúčajú k dobrému priemeru u väčšiny ľudí. Pokiaľ budete programy opakovať každý rok, tak Vám bude pravdepodobne stačiť jeden mesiac od začatia.

Je program Clean Inside bezpečný, pokiaľ beriem lieky na predpis?

Naše skúsenosti hovoria, že program Clean Inside neinterferuje s liekmi alebo s inými doplnkami výživy. Pokiaľ beriete nejaké lieky, odporúčame Vám, aby ste si ich dávali dve hodiny po vypití vlákninového nápoja. Pokiaľ beriete lieky či Váš zdravotný stav je vážny, dobré je, vždy sa poradiť so svojím lekárom pred začatím detoxikačného programu

Existuje nejaká vhodná strava pre program Clean Inside ?

Napriek tomu, že nie je potrebná žiadna špeciálna strava, aby tieto programy fungovali, zdravé stravovanie tomu iba prispeje. Strava obsahujúca veľa produktov ekologického poľnohospodárstva, ako sú ovocie, zelenina, celozrné potraviny, strukoviny, orechy a semienka, veľmi dobre doplňuje program. Pokúste sa vynechať alebo minimalizovať príjem červeného masa, údeného mäsa, vnútorných orgánov, rafinovaných potravín, konzervy, cukry, soli, nasýtených mastných kyselín, kávy, alkoholu, prídavkov, farbív a konzervačných látok, ako aj nikotínu v priebehu doby očisty.

Aký je rozdiel medzi programami Clean Inside a ToxiClean, ktorý z nich sa oplatí aplikovať ako prvý?

Program Clean Inside je v prvom rade program na vyčistenie tráviaceho traktu, ktorý svojimi troma zložkami napomáha optimalizovať tráviaci proces a zvýšiť tak svoju vitalitu organizmu. Program Clean Inside nám pomáha zbaviť hrubé črevo nahromadených usadenín a rôznych odpadových látok, odstrániť z nášho organizmu škodlivé črevné a iné parazity aj s ich zárodkami, čím zároveň dosiahneme, že budeme mať pravidelnú stolicu.
Program ToxiClean je širokospektrálny program, ktorý má za úlohu predovšetkým detoxikáciu pečene pomocou odstránenia ťažkých kovov a jedovatých látok z nej. Vďaka zloženiu tohto prípravku sa do nášho organizmu zároveň dostanú aj chýbajúce vitamíny, minerálne látky a tento prípravok tiež chráni našu črevnú flóru tým, že sa v nej doplnia najpotrebnejšie druhy črevných baktérií.
Keď sa rozhodneme pre detoxikáciu svojho organizmu, odporúča sa začať najprv s detoxikáciou črevného a tráviaceho systému, čiže s programom Clean Inside. Tak dosiahneme, že pri detoxikácii ďalších orgánov sa rôzne živiny a vitamíny budú ľahšie a účinnejšie vstrebávať. Súčasným užívaním programov Clean Inside a ToxiClean môžeme dosiahnuť ešte intenzívnejšiu a komplexnejšiu detoxikáciu nášho organizmu.

Nedá sa ten istý produkt kúpiť v obchode?

Clean Inside program je výhradný produkt dostupný nielen cez www.detoxikacia-organizmu.com a www.naturalswiss.sk, ale aj v nasledovných lekárniach. Okrem toho, ak by ste si vyhľadávaním všetkých potrebných zložiek chceli zostaviť akúsi svoju "domácu verziu" Clean Inside-u, vyšlo by Vás to draho, bez akejkoľvek záruky istého stupňa úspešnosti, aký očakávate od programu Clean Inside.

Koľko balení si mám objednať a ako mám užívať dávky?

Odporúčame aspoň 2 kompletné balenia (jedno stačí na jeden mesiac). Treba vedieť, že parazity a ich larvy vedia prežiť v tele človeka až dva mesiace! Ak ste nikdy nerobili črevnú očistu a "znečisťovali ste si črevá" celé desaťročia, tak nemôžete očakávať od svojho tela, aby sa prečistilo počas dvoch týždňov. Potrebná je minimálne 2-mesačná kúra, ktorá vie intenzívne prečistiť organizmus. Dávky treba brať podľa návodu, ale ak spozoruje niekto aj po týždni veľmi silné alebo slabé účinky, môže dávku regulovať podľa potreby. Napríklad môžete použiť 2 sáčky čaju, vylúhovať čaj za dlhšiu dobu, použiť viac prášku Clean Inside.V prípade silných účinkov vynechajte na pár dní Clean Inside prášok ako aj čaj. Potom postupne znova použite dávku čaju aj Clean Inside-u. Len počet Parasic tabletiek by sa nemal meniť. Pokiaľ sa Vám zdajú účinky nedostatočné aj po lúhovaní dvoch vrecúšok Slim Tea, veľmi vhodným doplnkom je ľanový olej (dostať ho kúpiť aj v predajniach s racionálnou výživou) alebo všetkým dobre známa šťava z kyslej kapusty.

Koľko kompletných balení si mám objednať, postačí jedno alebo radšej dve?

Keďže je veľa ľudí infikovaných rôznymi parazitmi, pozri a ani to netušia, odporúčame aspoň dve kompletné balenia. Treba si uvedomiť, že tieto larvy parazitov môžu prežívať v priaznivých prírodných podmienkach 3 až 4 týždne. Program Clean Inside už počas dvoch mesiacov zaručene vypudí tieto vyliahnuté larvy von z tela ! Mnohí naši zákazníci poukazujú práve na fakt, že počas programu Clean Inside spozorovali v stolici niečo ,čo tam "nepatrí".

Koľko mi vydrží 1 balenie Clean Inside-u?

Jedno balenie Clean Inside-u je na 30 dní. Z dôvodu kompletného vyhubenia všetkých črevných parazitov (nakladených zárodkov) je potrebné užívať aspoň 2 balenia Clean Inside-u. Teda absolvovať 60-dňovú kúru.

Kedy je vhodné začať s programom Clean Inside?

Program môžete začať kedykoľvek. Zatiaľ, kým dosahuje extrémnu účinnosť v oblasti prečistenia hrubého čreva, program Clean Inside je taktiež veľmi šetrný. Väčšina ľudí nás informuje, že nemusia "utekať na toaletu" prípadne sa zdržovať v jej blízkosti. Pokiaľ to chcete "zahrať na istotu", lebo naplno pracujete od pondelka do piatku, mali by ste zvážiť myšlienku so začatím programu v sobotu, aby ste si mohli počas prvých dvoch dni navyknúť na program doma.

Väčšina vlákninových doplnkov mi nechutí. Aký je najlepší spôsob užívania vlákniny Clean Inside, aby aj dobre chutila?

Väčšine ľudí chutí vláknina Clean Inside, dokonca i tým, ktorí si nikdy nemohli nájsť inú, ktorú by mali radi. Aj napriek tomu máme niekoľko nápadov, aby ste si vlákninu Clean Inside vychutnali ešte viac: 1. Zmiešajte vlákninu na malom tanieri s čerstvým alebo mrazeným ovocím 2. Zmiešajte ju so 100% ovocným džúsom (jablkový, hroznový, broskyňový, atď.) 3. Zmiešajte ryžové, mandľové, sójové alebo iné prírodné mliečne náhrady (ochutené alebo prírodné) 4. Prípadne ju zmiešajte len s čistou vodou a užite si jej prirodzenú banánovú príchuť. Pretože každý človek má obľúbené iné príchute, budete musieť trošku experimentovať s rôznymi možnosťami. Tým ľahšie zistíte, aký je pre Vás najlepší spôsob, aby ste mohli maximálne s chuťou užívať vlákninu Clean Inside. Hlavná vec je, aby ste z užívania vlákniny mali chutný a príjemný zážitok.

Ako dlho trvá, kým sa dostavia výsledky?

Každá osoba je jedinečná. U niektorých ľudí sa výsledky prejavia už do 24 hodín. Iní sa ich cítia za niekoľkých dní a sú takí, ako nám píšu, že im to trvá 3-4 týždne. Väčšina ľudí udáva zvýšenie energie po prvom alebo druhom týždni. Pokiaľ Vás zaujímajú "viditeľné" výsledky, ako nahromadené usadeniny alebo parazity, tak Vám odporúčame, aby ste každý deň pozorne sledovali to, čo odchádza z Vášho tela. Na toalete môžete uvidieť niekoľko úžasných vecí! Parazity sa vždy ukrývajú vo vnútri stolice, alebo na jej povrchu. Inokedy sú zas veľmi malé na to, aby ste ich mohli uvidieť voľným okom (70% parazitov má mikroskopickú veľkosť). Ale sú aj iné príznaky, ktoré prezradia, že vo Vašom tele prebieha očista. Zapácha Vaša stolica silnejšie? Vidíte v nej rozdielne farebné odtiene? Máte ju častejšie ako predtým? Je v nej veľa hlienu? Chodíte častejšie na záchod? Pokiaľ je Vaša odpoveď áno, na ktorúkoľvek z týchto otázok, tak ste na dobrej ceste k čistejšiemu, zdravšiemu telu.

Budem musieť "stanovať" na toalete? Spôsobí to hrozné hnačkové útoky?

Na rozdiel od iných programov očisty, systém Clean Inside je natoľko šetrný, že Vám nespôsobí žiadne nepríjemnosti. Je možné, že budete mať častejšie vyprázdňovanie čriev ako inokedy. Väčšina ľudí cíti nutkanie, ide na toaletu a potom pokračuje v stereotype..., ale so značne lepšími výsledkami! Niektoré produkty očisty pôsobia tak nepríjemne na telo, že musíte niekedy skutočne zostať hodiny alebo zopár dni v blízkosti toalety. Programy NaturalSwiss sú z tohto pohľadu dosť odlišné.

Pri akých chorobách sa program Clean Inside neodporúča?

Ak ide o nižšie uvedené ochorenia – program Clean Inside sa neodporúča, preto sa pred začatím Programu Clean Inside poraďte s Vaším ošetrujúcim lekárom alebo lekárnikom.

  • Rakovinové ochorenia
  • Crohnova choroba
  • Colitis Ulcerosa
  • Pacienti po transplantácii orgánov
  • Pacienti s akútnym zápalom tráviaceho traktu

Budem chudnúť počas programu Clean Inside? Koľko? Ako rýchlo?

Veľa našich zákazníkov nám hlásilo zníženie telesnej hmotnosti (niekde niekoľko kilogramov dokonca až po 20 i viac) dôsledkom užívania programu Clean Inside. Vec, ktorú si skoro každý chváli je štíhlejší pás. Nezabudnite, že priemerná osoba môže na sebe vláčiť 5-10 kg nahromadených výkalov vo svojich črevách. Akonáhle však program Clean Inside vylúči splodiny z hrubého čreva a tieto výkaly konečne opustia telo, taká osoba musí schudnúť. Súčasne, ak telo prejde očistou, môže asimilovať oveľa viac a účinnejšie výživné látky. Znižuje tak túžbu po sladkostiach a mastných jedlách. Prirodzene tiež aj zdravé zmeny v stravovaní a cvičenie v priebehu prijímania programu Clean Inside, môžu ovplyvniť stratu hmotnosti.

Má tento program nejaké vedľajšie účinky?

Program Clean Inside nemá žiadne vážne vedľajšie účinky. Vyskytujú sa niekedy, ktoré sa môžu prejaviť u niektorých ľudí, keď sa ich telo snaží zbaviť parazitov, Candidy a toxínov. Niektoré sa prejavujú vyčerpanosťou, bolesťami hlavy, nadúvaním, krčami, iritáciou kože alebo sčervenením a pod.. Pokiaľ sa u Vás objaví ktorýkoľvek z týchto príznakov, prosíme Vás, nerobte paniku, je to totiž normálne pri programoch očisty. V určitých prípadoch môže Program Clean Inside zvýrazniť prejavy problémov pacienta. Príčinou je, že väčšina ľudí má problém s Candidou (huba) v dôsledku rozšíreného užívania antibiotík a chlórovanej vody. Keď sa pôsobením kapsuly Parasic-u odstránia huby Candida, vznikajú toxické, čiže jedovaté látky, pôsobením ktorých sa príznaky dočasne zosilnia. To isté sa vzťahuje aj na ďalšie parazity. Toxické látky tým, že sa dostanú do krvného obehu, dostávajú sa aj do ostatných častí tela, kde môžu spôsobiť zosilnenie prejavov. Vplyvom množstva tekutín prijatých v priebehu dňa sa koncentrácia toxínov v krvi znižuje a obličky začínajú vylučovať jedovaté látky. V takomto prípade je potrebné dennú dávku 4 kapsúl znížiť na 2 kapsuly denne, potom postupne (po pár dňoch) zase zvýšiť na pôvodné 4 kapsuly. Bohužiaľ, čím viac toxických látok telo obsahuje, o to nepríjemnejšie môže byť počiatočné štádium očisty. Avšak dostatok ľudí dokázalo, že tieto problémy netrvajú dlhšie ako zopár dní. V prevažnej miere, keď ustúpia, človek sa cíti lepšie, než kedykoľvek predtým. Ak by ste cítili nepohodlie alebo iné vedľajšie účinky, ktoré sa považujú za normálne znaky detoxikácie, vrátane alergickej reakcie na ktorúkoľvek bylinku, prosíme Vás, aby ste používanie týchto programov zastavili.

Čo sa stane po skončení programu Clean Inside?

Pokiaľ ukončíte kompletný trojmesačný program Clean Inside, Vaše telo bude zvnútra značne čistejšie. U niektorých ľudí sa to prejavuje ako pevná vôľa, aby sa cítili lepšie – výsledkom je to, že sa začínajú o seba viac starať – konzumáciou lepších jedál. Viac cvičia, pijú viac vhodných tekutín a pod... Iní konajú podľa svojich zvyklostí, bez toho, aby zmenili svoju životosprávu. Každú z týchto odpovedí možno akceptovať, hoci ten, kto sa snaží o to, aby žil dlhodobo zdravším životom, si odnáša najviac. Zákazníci NaturalSwiss takmer vždy vysoko oceňujú rozdiel v tom, ako sa cítia po očiste, a ten rozdielny pocit si chcú udržať. Všeobecne sa dá povedať, že užívanie programu Clean Inside počas jedného mesiaca, a to každých šesť až dvanásť mesiacov po začiatočnej trojmesačnej očiste, je dobrý a správny spôsob na udržovanie čistého hrubého čreva s činnosťou na maximálnej úrovni. Niektorí ľudia si program tak obľúbili, že v ňom chcú pokračovať natrvalo. Odporúčame im, aby pokračovali v užívaní vlákniny Clean Inside, Swiss Probiotix-u a Detox Vital-u na dennej báze - pretože sa môže dlhodobo bezpečne vykonávať. Parasic kapsule a Slim Tea sa majú užívať jedenkrát každých šesť až dvanásť mesiacov, pokiaľ to je potrebné.

Čo je v skutočnosti Program na vnútornú očistu Clean Inside?

Program Clean Inside je čisto prirodzený systém, ktorý sa skladá z troch častí a slúži na prečistenie hrubého čreva, zlepšeniu črevnej flóry, jeho činnosti a zdraviu. Na rozdiel od mnohých iných programov očisty, Clean Inside bol vyvinutý tak, aby jeho použitie bolo jednoduché, aby umožnilo pritom za rovnaký čas dosiahnuť niekoľko cieľov, ktoré majú pomôcť telu odstrániť črevné parazity, podporovať pravidelný a kompletný pohyb čriev i spánok. prinesie odpočinok, nemalú pomoc pri odstraňovaní nahromadených toxických výkalov a zlepšenie celkovej flóry čriev i zdravia. Program Clean Inside sa skladá z antiparazitárnych kapsúl, vlákninového doplnku, ktorý obsahuje rozpustnú, ako aj nerozpustnú vlákninu z čaju s miernym hnačkovým účinkom. Všetky tri časti sa vyrábajú z prvotriednych bylinkových zložiek ekologického hospodárstva.

Má program Clean Inside jednoduché použitie?

Program Clean Inside je bezpečný a má veľmi jednoduché použitie. Zoberiete 2-4 kapsule ráno a k tomu si dajte vlákninový nápoj. Potom večer pred spaním vypite šálku chutného bylinkového čaju s relaxačnými účinkami. Mnoho ľudí nám referuje, že sú príjemne prekvapení chuťou vlákniny, najmä ak už majú za sebou nejaké skúsenosti s inými vlákninovými doplnkami. Čaj sa vyrába na 100% bylinkovej báze a má ľahkú upokojujúcu chuť. Chutí výborne aj samostatne, môže sa tiež jemne osladiť malým množstvom medu.

Koľko vlákniny Clean Inside treba denne užiť?

Je to individuálne, ale už také malé množstvo, ako je 0,5 lyžičky Clean Inside-u, môže podporiť pravidelnosť stolice. Maximálna denná dávka je jedna lyžička 3-krát denne, s dostatočným príjmom čistej vody, aby sme tak vypili potrebné množstvo tekutiny. Vláknina Clean Inside nepôsobí nepriaznivo na flóru čriev, črevá sa nestavajú na nej závislé a jej dlhodobé používanie je bezpečné.

Koľko času vyžaduje program Clean Inside?

Všeobecne možno povedať, že používanie programu Clean Inside je veľmi jednoduché a vyžaduje si iba niekoľko minút denne. Uvádzame príklad, ako to funguje: Prvá vec, ktorú ráno urobíte je, že si dáte Parasic kapsule s veľkým pohárom vody. Počkáte 15 minút, pomiešate a vypijete vlákninový doplnok, ktorý zapijete plným pohárom čistej vody. Dbajte na to, aby ste v priebehu dňa vypili veľké množstvo vody a urýchlili tak elimináciu toxínov. Okrem toho, sa správajte normálne, ako každý iný deň. Potom, pred spaním, si urobte šálku čaju (ktorý necháte vylúhovať iba niekoľko minút). A to je všetko - celý program! V skutočnosti je tak jednoduchý a pritom prináša také dramatické výsledky, že mnohým často chýba, potom ako ukončili očistu!

Môžem si objednať program Clean Inside na mnou presne určený termín?

Vážení zákazníci. Objednávka vo Vami presne určenom čase, nie je žiaľ možná. Doručovanie kuriérom je do 2 - 3 pracovných dní. Prosíme, aby ste zadali v každom prípade takú adresu, na ktorej Vás počas dňa kurierska služba zastihne /adresa zamestnania, bydlisko, atď/. Taktiež Vás v tomto prípade prosíme o solventnosť pri platbe. Značí to, mať u seba dostatočné množstvo financií, pri preberaní Detoxikačnej kúry Clean Inside program.

Treba držať hladovku ako súčasť očisty?

Program Clean Inside si nevyžaduje žiadnu hladovku. Je zostavený tak, aby dobre fungoval v spojení s akoukoľvek stravou. Konzumentov Clean Inside-u nenúti k hladovke a nemusia meniť svoju stravu v priebehu očisty.

Ako možno cítiť parazity a ako môžeme poznať, že ich máme?

Parazity vyvolávajú odlišné "pocity" u rôznych ľudí. Niekto ich môže cítiť, ako sa im pohybujú v tele, podobne ako je to pri bolesti vyvolávanej plynmi. Iní ich vôbec nemusia cítiť, prípadne sa príznaky objavia a potom ustúpia. Všeobecné príznaky prítomnosti parazitov sú: Zápcha, abdominálne bolesti, nadúvanie, prerušovaný spánok (najmä v skorých ranných hodinách), tmavé kruhy pod očami a pod... Väčšina parazitov je mikroskopickej veľkosti, čo znamená, že sú voľným okom neviditeľné, iba pod mikroskopom sa môže ich existencia potvrdiť. V mnohých prípadoch nám zákazníci Clean Inside-u hlásili nálezy veľmi odlišných (a niekedy veľkých) hlíst vo svojich výkaloch.

Môže tehotná,alebo dojčiaca matka robiť vnútornú vnútornú očistu?

Vnútorná očista, detoxikácia sa neodporúča pre tehotné alebo dojčiace matky. Plod či novonarodené dieťa by sa nemalo vystavovať toxínom eliminovaných z tela matky v priebehu očisty. Matka by mala počkať, až kým úplne skončí s dojčením.

Stojí to za tie peniaze?

Je to prvá základná, ale priama otázka. Najmä ak zoberieme do úvahy, že veľa ľudí minulo peniaze za menej účinné alebo detoxikačné programy, z výsledku ktorého sú sklamaní. Existujú tri veci, ktoré Vám pomôžu, aby vyskúšanie programu Clean Inside prinieslo dobré pocity: Prvá je 60-dňová bezpodmienečná garancia vrátenia peňazí. To Vám zaručuje úplné vrátenie nákupnej ceny, pokiaľ s programom Clean Inside nebudete spokojní a vrátite ho späť. Nepýtame sa na dôvod vrátenia. Druhá je tá, že už pri prečítaní časti osobných príbehov na našej stránke si všimnete, že stálou témou týchto príbehov je túžba podeliť sa o program Clean Inside s inými ľuďmi, najmä s členmi rodiny a kamarátmi. Fakt, že sa takto mnohí správajú – hoci začínali ako"neveriaci Tomáš", predsa končia program Clean Inside s tým, že ho odporúčajú svojím blízkym. To je silný moment, ktorý veľa znamená. Musíte si položiť otázku: Odporučili by ste svojej rodine či priateľom niečo horšie ako je práve ten najlepší produkt? Určite nie! Nikto to tak nerobí. A tretia prezrádza, že k nám prišlo tak veľa zákazníkov, ktorí už pred tým vyskúšali lacnejšie, menej účinné produkty na prečistenie hrubého čreva, žiaľ bezvýsledne, lebo nefungovali. Tak, ako je to všeobecne na tomto svete, dostanete to, za čo zaplatíte. Pokiaľ však chcete mať výrobok na prečistenie hrubého čreva, ktorý je skutočne efektívny, v najvyššej kvalite a čisto na prírodnej báze, tak je program Clean Inside. To je tá najlepšia voľba pre Vás. Ak však preferujete lacnejší, menej účinný produkt, ktorý má pochybné zloženie a nízku kvalitu, tak Vám stále ostáva ešte niekoľko možností. Presvedčíte sa, či Vám ponúkajú rovnakú garanciu vrátenia peňazí a možnosti klásť množstvo otázok, akú Vám ponúkame my.

Čo sa stane, keď človek po troch mesiacoch ukončí užívanie vlákniny? Vrátia sa všetky príznaky?

Väčšina zákazníkov prežíva citeľnú zmenu vo svojom zdravotnom stave a v činnosti čriev, ktorá zostáva relatívne stála po skončení programu Clean Inside. To je preto, že ľudský organizmus a jeho životné návyky sú odlišné. Nemožno kategoricky povedať, čo sa stane s Vašim telom po skončení trojmesačného programu Clean Inside. Jedno je však isté, že pri ďalším jeho užívaní bude všetko fungovať o veľa lepšie, ako predtým. Keďže väčšine ľudí chýba v strave dostatočné množstvo vlákniny, mnohí si zvolia možnosť užívania Clean Inside vlákniny, ako súčasť dennej stravy. A to potom pomáha a zabezpečuje hladké a úplné odchádzanie výkalov každý deň a rovnako chráni hrubé črevo pred nahromadenými usadeninami.

Musím preskúmať svoju stolicu, aby som vedel, že program funguje?

Nikto sa nemusí pozerať, aby sme však boli úprimní, veľa zákazníkov je na to dosť zvedavých. Výsledkom je fascinujúci šok. Niektorí ľudia sa pozrú raz a nikdy viac, iní stále sledujú zmeny v zložení a farbe stolice alebo hľadajú vylúčené parazity. Bez ohľadu na to, či si prácu Vašich čriev obhliadnete alebo nie, program Clean Inside si svoju očisťujúcu úlohu dôsledne plní a Vy skoro pocítite istý rozdiel. Ďalšími dôkazmi pre Vás, že program funguje je v tom, že pozorujete nižšiu spotrebu toaletného papiera na záchode. Objavíte odlišné farebné odtiene a tvary na Vašej stolici, všimnete si silnejší zapácha a pod.

Možno tento program odporúčať každému?

Samozrejme, s výnimkou tehotných žien, dojčiacich matiek a detí. Program Clean Inside má priaznivé účinky pre každého. Zaiste, každý človek je jedinečný a môže naň rozdielne pôsobiť používanie Clean Inside-u. Avšak, všeobecné výsledky sú rovnaké pre každého: častejšie a efektívnejšie pohyby čriev, ľahšie vylučovanie výkalov, lepšie trávenie, zvýšená energia, lepší spánok v noci a pod.

Žijú parazity, keď sú vylúčené?

Po vylúčení parazity normálne nežijú, ani sa nehýbu. Nevyzerá to až tak obrazne, ako by ste si to predstavovali. Parazity priľnú na steny hrubého čreva až pokým neuhynú. Prípadne sa zakuklia a vtedy sa odpútajú. Šancu vidieť ich v stolici máte, iba ak ich "začnete hľadať".

Ako užívať program Clean Inside?

Odoporúčame užiť na lačno Parasic a zhruba po 15 minútach vypiť šálku Clean Inside-u. Je vhodné najprv Clean Inside vsypať do pohára/šálky, až potom naliať tekutinu (vodu,minerálku alebo džús), ihneď obsah premiešať a neodkladne vypiť.Prečo rýchlo a neodkladne? Lebo tento "nápoj" rýchlo zhustne do kašovitej konzistencie. Ak Vám prirýchlo zhustne, stačí opäť doliať tekutinu, a tým zriediť nápoj a vypiť. Ak by ste najprv naliali do pohára/šálky tekutinu až potom vsypali Clean Inside, bude sa takto horšie riediť, respektíve rozmiešavať. Následne, tento nápoj, zapite ďalším pohárom vody. Je takmer isté, že tento koktail Vás tak zasýti, dokonca nebudete raňajky vôbec potrebovať. Je to vďaka Clean Inside vláknine, ktorá zaplní Váš žalúdok aj črevá, a tým ich vlastne začne prečistovať... Cleri čaj je lahodný a upokojujúci, užíva sa večer pred spaním, a to lúhovaním. Čaj zvyčajne stačí lúhovať po dobu 3 min, ale je to čisto individuálne. Ak máte pocit, že neúčinkuje, ako by ste očakávali, môžete dobu lúhovania predľžiť alebo zkrátiť. To všetko záleží od pohybov Vašich čriev. Vo väčšine prípadov po absolvovaní 2-3 mesačnej kúry sa Vám vláknina Clean Inside zvýši. Môžete ju pokojne užívať naďalej. Mnohí naši zakazníci si ju dokupujú a užívajú po celý rok pre jej dokonalé zloženie a množstvu vlákniny.

Ak máte ekzém?

Ak máte ekzém alebo ste silný alergik, odporúčame Clean Inside program užívať v polovičných dávkach, v rozpätí 3 - 5 dní a potom užívať podľa návodu. Clean Inside obsahuje mnohé liečivé rastliny a je možné, že ste alergický(á) na niektorú z nich. Býva to však velmi zriedkavé, produkt je starostlivo zložený po dlhoročných skúsenostiach s ohľadom na takéto alergické reakcie.