Prírodná a účinná detoxikácia organizmu a vnútorná očista tela
| +421 903 125 125 | Kontakt

Detoxikácia doma a jednoducho

Detoxikácia

Je pre náš organizmus nevyhnutné, aby sme ho z času na čas detoxikovali? Odpoveď je veľmi jednoduchá ÁNO! V našom organizme sa totiž priebežne ukladajú také látky, ktoré vedú vo väčšom množstve k vzniku rôznych ochorení. Človek si ani nevšimne, že svoj organizmus zásobuje každý deň takými škodlivými látkami, ktoré vie spracovať len veľmi ťažko, alebo ich nedokáže rozložiť vôbec. To znamená, že nie sú schopné dostať sa von z nášho tela, len s našou pomocou. Tieto škodlivé látky môžu pochádzať z jedál, ktorých kvalita je v súčasnosti dosť diskutabilná, ale aj z mestského smogu, o fajčení a prehnanej konzumácii alkoholu ani nehovoriac. Nech sa pozeráme na tento problém akokoľvek, očistná kúra dvakrát do roka nám môže byť v každom prípade len užitočná, a čo je najdôležitejšie, detoxikáciu môžeme vykonať veľmi jednoducho aj doma!

Detoxikácia doma. Ale ako? V súčasnosti existuje veľmi veľa spôsobov. K dispozícii sú rôzne liečivé čaje, prášky, programy na očistu čreva, ktoré sú dostupné v lekárňach alebo obchodoch so zdravou výživou.

Z čoho by mala detoxikácia pozostávať? Len málokto z nás vie, že počas roka sa v našom organizme nahromadia celkovo 4 kilogramy toxických látok, čiže za dva roky je to až 8 kg. Tak ako vynášame odpadky z nášho domova, by sme mali zbaviť odpadu aj náš organizmus. Obvykle sa odporúča začať s prvou detoxikáciou na jar, kedy sa objavia na stromoch prvé púčiky, kvety začínajú kvitnúť a my na sebe začneme badať prvé príznaky jarnej únavy, čo vlastne ani nie je jarná únava, len reakcia nášho tela na to, že nie je schopné zbaviť sa veľkého množstva toxických látok, ktoré sa v ňom nahromadili. S týmto treba veľmi rýchlo skoncovať. Veľa ľudí si pochvaľuje detoxikáciu prostredníctvom šťavových kúr, ktoré nie sú zlé, ale pri ťažkej fyzickej práci priam nemožné. Dôležité je, aby sme mali po ruke čistú, filtrovanú vodu a stopercentnú ovocnú šťavu, nezaškodí ani čistiaci čaj, ktorý prečistí črevný systém. Náš organizmus sa dokáže dôkladne prečistiť iba vtedy, ak mu s tým pomôžeme.

Detoxikáciu je možné uskutočniť veľmi jednoducho aj doma, potrebujeme len dostatok výdrže a musíme byť dostatočne odhodlaní.

Ten, kto už raz vyskúšal detoxikáciu doma vie veľmi dobre, že po nej bude cítiť svoje telo veľmi ľahké, jeho dni a týždne budú plynúť s väčšou vitalitou, pretože človek bude plný energie. Odporúča sa uskutočniť aspoň dve detoxikačné kúry do roka, jednu na jar a druhú koncom leta. V zimnom období sa neodporúča, pretože na zimu si zbierame živiny a vitamíny, pretože naše telo musí byť odolnejšie voči patogénom, resp. bolo by ju možné vzhľadom na škaredé zimné počasie zrealizovať úspešne až dokonca len veľmi ťažko. Nech si vyberieme akúkoľvek detoxikačnú kúru, je veľmi dôležité, aby sme si uvedomili, že spolu s nahromadenými toxickými látkami sa z nášho tela vyplavujú aj minerálne látky, ktoré je preto potrebné počas očistnej kúry priebežne dopĺňať. Na toto by sme nemali v žiadnom prípade zabúdať! Po detoxikačnej kúre si musíme okrem doplnenia minerálnych látok dať záležať aj na prísun väčšieho množstva vitamínov, pretože okrem usadením a minerálnych látok náš organizmus vypudí aj vitamíny. S určitosťou môžeme skonštatovať, že po detoxikácii sa zlepší látková výmena, čo znamená, že bude možné vykonať aj efektívnu redukčnú diétu. Naše telo bude ľahšie, a plné energie, čo je pre nás v každom prípade veľmi dôležité.

Zhrnutie najdôležitejších faktov:

  • Očistnú kúra vykonajme aspoň dvakrát do roka, detoxikáciu je možné uskutočniť jednoducho aj doma
  • Dávajme si pozor na to, aké jedlá konzumujeme, snažme sa dodržiavať princípy zdravého stravovania!
  • Pime dostatočné množstvo vody, podľa možnosti filtrovanej!
  • Nezabúdajme, že najdôležitejšie je pre nás zdravie našej rodiny a detí!
  • Po uskutočnení očistnej kúry venujme zvýšenú pozornosť prísunu dostatočného množstva vitamínov a minerálnych látok!
  • Pred tým, ako sa odhodláme začať s redukčnou diétou si organizmus v každom prípade najprv očistime od toxických látok, vykonajme očistnú kúru!
  • Najdôležitejšie je, že detoxikáciu môžeme vykonať aj doma a hlavne veľmi jednoduchým spôsobom!

Aby detoxikácia doma neznamenala žiadny problém ani pre Vás, zoznámte sa s detoxikačným programom od NaturalSwiss, ktorý je už sám o sebe najlepším rozhodnutím pre každého z nás. Komplexná a účinná detoxikácia sa odporúča každému, s produktmi od NaturalSwiss je ju možné uskutočniť veľmi jednoducho. Je veľmi dôležité, aby sme si vybrali také produkty, s ktorými budeme schopní uskutočniť detoxikáciu veľmi jednoducho aj doma a ich použitie je veľmi jednoduché. Zoznámte sa aj vy s produktmi NaturalSwiss, ktoré tvoria pri ich kombinácii komplexný program, nájdete medzi nimi napr. čistiaci čaj, a ďalšie také produkty, ktoré Vám môžu byť nápomocné v tom, aby ste v sebe mohli opäť objaviť človeka, akým ste boli v minulosti.

Cítite sa unavený a bez nálady a ťažkopádne? Chce sa Vám stále len spať? Toto sú všetko príznaky toho, že nadišiel čas začať s detoxikáciou doma, ktorú môžete uskutočniť veľmi jednoducho s produktmi od NaturalSwiss!

Detoxikácia doma s produkty NaturalSwiss bude pre Vás len hračkou! Urobte niečo pre Vaše zdravie aj Vy, detoxikujte aspoň dvakrát do roka! Staňte sa aj Vy jedným z tých, ktorý dosiahli svoju ideálnu váhu prostredníctvom týchto produktov vyrobených výhradne z prírodných zložiek.