Prírodná a účinná detoxikácia organizmu a vnútorná očista tela
| +421 903 125 125 | Kontakt
NaturalSwiss méregtelenítő program

NaturalSwiss Detoxikačný program

Špeciálny detoxikačný program
NaturalSwiss Detoxikačný program sa skladá z troch produktov. Tieto tri produkty podporujú vo viacerých smeroch organizmus, prispievajú k dosiahnutiu zdravej sily a zachovaniu vitality.

 1. Vlákninový doplnok na očistu čriev Clean Inside®
 2. Antiparazitný doplnok výživy Parasic®
 3. Detoxikačný bylinkový čaj Slim Tea®

Tri produkty v jednom balení:

Detoxikácia a očista čriev: prečo ich vykonať?

Aj keď žijeme zdravým spôsobom života, predsa sa dostanú do nášho tela rôzne toxíny. Nemôžeme proti tomu nič robiť, veď aj vzduch, voda a aj potraviny a nápoje najlepšej kvality obsahujú toxíny. Hoci naše telo neustále detoxikuje, po určitom čase už nie je schopné bojovať so škodlivými látkami, preto je potrebná pravidelná detoxikácia organizmu.

Ak nežijete uprostred džungle, mimo dosahu modernej civilizácie, môžete si byť istí, že sa každý deň stretnete s toxínmi, ktoré sa dostanú do organizmu. Medzi dôvodmi možno nájsť stres, znečistené ovzdušie a vodu, nevhodné stravovacie návyky a sedavý spôsob života, takisto aj zbytočné užívanie liekov, fajčenie a užívanie alkoholu môžu mať nepriaznivý vplyv na naše zdravie. Tieto toxíny totiž narušia vnútornú rovnováhu v tele. Aby sa tak nestalo, organizmus neustále pracuje na neutralizovaní a odstránení toxínov, ale je tak schopný urobiť len po určitý limit. Vzhľadom na to, že toxíny do organizmu prúdia neustále, a detoxikačná schopnosť organizmu je ohraničená, škodlivé látky sa nevyhnutne začnú hromadiť vo vnútorných orgánoch, a spôsobujú tak rôzne problémy a ochorenia.

Preto je potrebná pravidelná detoxikácia, detoxikačný program môže zabrániť hromadeniu toxínov v tele a zároveň podporuje čistenie organizmu. Výsledok je okamžitý, vhodná detoxikácia má vynikajúci účinok, správna detoxikácia vyvoláva pocit znovuzrodenia. Nie je to náhodné, metabolizmus sa hneď zlepší míľovými krokmi, obnoví sa črevná flóra, posilní sa imunitný systém, zlepší sa trávenie, a vďaka detoxikácii sa môžeme s problémami rozlúčiť.

Kedy detoxikovať?

 • Poruchy spánku
 • Hemeroidy
 • Stála nervozita
 • Celková slabosť
 • Kožné problémy
 • Nepríjemný zápach z úst
 • Kandida
 • Parazity v tele
 • Únava
 • Zvýšená plynatosť
 • Častá bolesť brucha
 • Syndróm dráždivého čreva (IBS)
 • Chronická hnačka, zápcha alebo ich striedavosť
 • Nevoľnosť
 • Poruchy hmotnosti
 • Chronická bolesť hlavy

Nezávisle od nášho zdravotného stavu vrelo odporúčame pravidelnú detoxikáciu tým, ktorí konzumujú veľké množstvo (denne) alkoholu, nápoje s obsahom kofeínu, fajčia, užívajú lieky a pracujú s toxickými látkami.

Pohoda detoxikáciou a očistou čriev

Cítite sa unavene, máte pocit bezmocnosti? Nemôžete spať, nemáte pocit uvoľnenosti? Možno sa vám v organizme nahromadili toxíny.

Napriek všetkému úsiliu sa nedá vyhnúť hromadeniu škodlivých látok v tele. Niet divu, v ovzduší, vo vode, v hygienických potrebách a vo veľkej väčšine potravín sa nachádzajú škodlivé látky, v skutočnosti nás obklopujú toxíny. Preto sa stále zvyšuje počet alergií a počet ľudí trpiacich chorobami tráviaceho traktu aj v rozvinutých krajinách. Toxíny prúdiace do nášho tela negatívne ovplyvňujú aj duševné zdravie, oslabujú imunitný systém, takže sa stávame náchylnejší na ochorenia, zhoršenie duševnej pohody, necítime sa dobre vo svojej koži.

Pravidelne detoxikujme

Našťastie existuje riešenie na vyššie uvedené problémy, a tým je pravidelná detoxikácia: nielenže ukončí vaše problémy, ale môžeme zabrániť vyvinutiu týchto nepríjemných symptómov a porúch. Detoxikácia slúži na dva účely. Na jednej strane podporí detoxikačné procesy v tele, na druhej strane je schopná odstrániť nahromadené toxíny.

Netreba sa zbytočne trápiť

Niektorí ľudia veria, že najlepší spôsob, ako vyčistiť vnútro, je pôst. Je omyl si toto myslieť, vynechanie jedla znamená neprimeranú záťaž na organizmus, nedostatok životne dôležitých živín ohrozuje fungovanie nášho tela. Nehovoriac o tom, že hladovanie nepodporuje uvoľnenie toxínov z tela – na to je potrebná očistná kúra. Dobrý detoxikačný program je efektívny a šetrný, nezaťaží organizmus, ale –„pracujúc v pozadí“ – nebadane oslobodí telo od toxínov a parazitov. Takže ak v prijateľných intervaloch – skúsenosti dokázali, že aspoň trikrát do roka – vykonáme detoxikáciu tela, spravíme veľký krok v záujme ochrany svojho zdravia a jeho prevencie.

Je potrebné úplné riešenie

Dôležitou súčasťou detoxikácie je črevná očista, ktorá slúži na bezpečné a úplné odstránenie nečistôt z črevnej steny. Je dokázané, že v hrubom čreve jedinca stredného veku je priemerne 4-5 kíl nahromadených zvyškov jedla, vláknin, v ktorých sa reprodukujú mikroorganizmy ničiace zdravie, ale znamenajú aj živnú pôdu pre parazity.

Majte na pamäti, že základnou podmienkou zdravia je udržiavanie organizmu v rovnováhe, ktorá zahŕňa pravidelnú črevnú detoxikáciu a čistenie. Bez toho je nemysliteľné vytvoriť dokonalú duševnú a telesnú rovnováhu a udržiavať ju.

Príbehy ľudí

V dôsledku detoxikácie a programu očisty hrubého čreva zažívajú respondenti mnoho pozitívnych skúseností. Mnohí zákazníci sa s nami podelia o tieto skúsenosti, ktoré – samozrejme s ich súhlasom – publikujeme. – Môžete sa tak presvedčiť okrem iného o tom, že parazity, sliznaté nánosy sa môžu vyskytnúť aj u každého z nás.

Detoxikácia organizmu – zlepšenie kvality života

Aj vy sa budíte plní energie, spokojní? Nie? Tak potom si uvedomte, že máte organizmus plný toxínov.

Bez účinnej detoxikácie tieto škodliviny nevie organizmus spracovať, ani vyplaviť. Všade, kam sa pozrieme, vidíme toxíny. Ich zdrojom sú potraviny, ktoré jeme, voda, ktorú pijeme, vzduch, ktorý dýchame, a pritom sme spomenuli len niekoľko spomedzi nich.

Zvýšený výskyt toxínov možno nájsť v domácnostiach, v potravinách, a práve preto je nevyhnutná pravidelná detoxikácia. Výsledkom je, že čoraz vyšší počet ľudí má alergiu na určité látky, táto však môže byť odstránená vďaka detoxikácii.

Okrem negatívnych vplyvov na naše telo môže byť narušený aj intelekt. V uponáhľanom svete rastie napätie, stres, psychická únava. V dôsledku toho sme ráno menej optimistickí, ako je prirodzené. K tomu prispieva aj nezdravá strava, ale vďaka detoxikácii môžeme vrátiť späť optimálny stav.

Vzhľadom na prekrmovanie a zlú kombináciu potravín nastáva v tráviacom trakte hnilobný rozklad, začína rozklad aj v črevách, vznikajú toxíny, a tieto sú potom príčinou ochorení, ktorým je možné zabrániť pomocou detoxikácie. Často sa snažíme hladovaním, rýchlou, nezdravou stravou, diétami zbaviť neželaných kíl. Niet preto divu, že starneme predčasne, strácame energiu, vitalitu, pretože to nie je správny spôsob detoxikačného procesu, týmto celú situáciu len zhoršujeme.

Všetci chceme žiť aktívne a efektívne, kvalitne, bez ohľadu na vek a pohlavie. Otázkou je, čo robíme pre realizáciu tejto myšlienky, či premýšľame o dôležitosti detoxikácie. Popri tom všetkom môžeme až na tri štvrtiny ovplyvňovať vlastné zdravie prostredníctvom detoxikácie. Máloktorí si však pripustia myšlienku, že popri zdravej výžive je veľmi dôležitá aj detoxikácia – očista organizmu. Väčšina z nás počas svojho života neurobí nič, aby zbavila svoje telo nahromadených toxínov, parazitov a odpadových materiálov.

Vedci dokázali, že dospelý človek má v hrubom čreve 3 – 5, niekedy až do 10 kilogramov nestrávených zvyškov jedla, ktoré nemôžu uniknúť z organizmu bez detoxikácie. Je to strašná predstava. To je výsledkom toho, že ani psychicky, ani fyzicky nie sme dosť pripravení na pravidelnú detoxikáciu.

Kvalita fyzickej a duševnej činnosti závisí od toho, ako sa pravidelne niekto stará o nielen vzhľad, ale zároveň aj o vnútornú časť tela.

Skutočné príbehy

Väčšina našich zákazníkov poznamenala, že pri používaní programu očisty čriev zažíva ich telo podivné pocity. Tieto príznaky sa vyskytujú v prvom a treťom týždni programu, a pokračujú až do tretieho mesiaca.

Ak si prečítate ktorýkoľvek z týchto príbehov, uvidíte, že mnohí nájdu v sociálnom zariadení rovnaké veci, aké sú zobrazené na obrázkoch (dlhé, sliznaté – šnúre sa podobajúce veci, parazity rôznej veľkosti a tvaru, ktoré sú rôzneho zloženia).